Labākā piesaldēšanas metode

Wortie ir ātrs, drošs un efektīvs

Krioterapija kārpām – kas tā ir?


rioterapija nozīmē kārpu sasaldēšanu ar ļoti aukstu vielu. Krioterapiju bieži izmanto kārpu likvidēšanā, to var veikt ārsta kabinetā vai arī izmantot dažādus līdzekļus, kas pieejami bez receptes. Ādas sasaldēšana bojā šūnas, kurās kārpa ir novietota un aizsargāta. Zem kārpas izveidojas tulzna un tā nokrīt, vai arī ķermenis atbrīvojas no bojātajām ādas šūnām tai skaitā kārpas un vīrusa. Iedarbībai parasti nepieciešama mazāk kā minūte un rezultātus var ieraudzīt vienas vai divu nedēļu laikā.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kā darbojas ādas papilomu krioterapija?

 

Ādas papilomas parasti likvidē ģimenes ārsts, un tas neietekmē papilomu atkārtotu rašanos. Nav pieejami ātri iedarbīgi un efektīvi līdzekļi ādas papilomu ārstēšanai mājās, jo vairums līdzekļu ir grūti lietojami, sāpīgi, dārgi vai neefektīvi.

Krioķirurģiska terapija ir mērķtiecīga un kontrolēta audu iznīcināšana ar aukstumu. Krioķirurģisku terapiju bieži lieto dažādu medicīnisku patoloģiju likvidēšanai un ārstēšanai, un ir pierādīts, ka tā ir efektīva metode, kas nodrošina labus izārstēšanas un kosmētiskos rezultātus.

Audu sasaldēšana izraisa specifisku bojājumu šūnās, kas izaug no apstrādātā ādas apvidus, tāpēc zem ādas papilomas var rasties čūla. Ādas papiloma nokrīt, un ķermenis likvidē bojātās ādas šūnas, tās aizstājot ar jaunu, veselu ādu. Sasaldēšana aizņem mazāk nekā vienu minūti, un tās rezultāts redzams divu nedēļu laikā.

Daudzos pētījumos noskaidrots, kādai ir jābūt krioķiruģiskai terapijai, definējot šādus principus:

 

-    sasaldēšanas ātrumam ir jābūt pēc iespējas lielākam;
-    jāsasniedz iespējami zemākā temperatūra (atkarībā no audu veida);
-    ilgstošās sasalšanas laikam, ko dēvē arī par kušanas ātrumu, jābūt pēc iespējas mazākam.